KONST / Litografier / Färglitografi 15339358
nr 1533 9358
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Signerad, numrerad 29/75. Färglitografi, bildmått: 46x28 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:22:46
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby